ProjelerimizMakro Park Mavera 4

Makro Park Mavera 4, is makinesi tedariği ve çevre düzenleme işlerinin başarıyla gerçekleştirildiği bir projedir. İş makinesi temin edilerek projenin ihtiyaçları karşılanmış, çevre düzenlemesiyle proje alanı estetik bir şekilde düzenlenmiştir. Proje, işlevsel ve görsel açıdan başarılı bir şekilde tamamlanmıştır. Makro Park Mavera 4, bölgeye değer katarken çevreye duyarlı bir yaklaşım sergilemiştir.

3. İstanbul ASAF

3. İstanbul ASAF , is makinesi tedariği ve çevre düzenleme işlerinin başarıyla gerçekleştirildiği bir projedir. İş makinesi temin edilerek projenin ihtiyaçları karşılanmış, çevre düzenlemesiyle proje alanı estetik bir şekilde düzenlenmiştir. Proje, işlevsel ve görsel açıdan başarılı bir şekilde tamamlanmıştır. İstanbul Asaf Projesi, bölgeye değer katarken çevreye duyarlı bir yaklaşım sergilemiştir.

Tema İstanbul 2

Tema İstanbul, is makinesi tedariği ve çevre düzenleme işlerinin başarıyla gerçekleştirildiği bir projedir. İş makinesi temin edilerek projenin ihtiyaçları karşılanmış, çevre düzenlemesiyle proje alanı estetik bir şekilde düzenlenmiştir. Proje, işlevsel ve görsel açıdan başarılı bir şekilde tamamlanmıştır.Tema İstanbul 2, bölgeye değer katarken çevreye duyarlı bir yaklaşım sergilemiştir.