Hakkımızda


Yumlu Hafriyat olarak inşaat sektöründe kaliteli hizmetler sunan bir işletmeyiz. Tecrübeli ve uzman kadromuz ile müşterilerimize, özelleştirilmiş çözümler sunarak, hayallerini gerçekleştirme fırsatı sunuyoruz.

Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımız ve şeffaf iş prensiplerimiz, işletmemizi sektörde öne çıkarmaktadır. Yüksek kaliteli malzemeler kullanarak, yenilikçi teknolojileri kullanarak, müşterilerimize özgün ve sıradışı projeler sunuyoruz.

Müşteri odaklılığımız, işimizin her aşamasında kendini göstermektedir. Proje öncesinde, müşterilerimizle yakın bir işbirliği içinde çalışarak, ihtiyaçlarını anlıyor ve onların beklentilerini karşılayacak en iyi çözümleri sunuyoruz. Proje sırasında, müşterilerimizi her zaman bilgilendiriyor ve işimizin her aşamasında onların onayını alıyoruz. Proje sonrasında ise, müşterilerimizle sıkı bir iletişim halinde olarak, memnuniyetlerini ölçüyor ve gerektiğinde çözümler sunuyoruz.

Hedefimiz, müşterilerimizin güvenini ve memnuniyetini kazanarak, inşaat sektöründe lider bir konumda olmaktır. İşimizi, kalite, dürüstlük ve müşteri memnuniyeti ilkelerine uygun olarak gerçekleştiriyoruz.

Hizmetlerimize göz atmak ister misiniz ?

Vizyonumuz

Vizyonumuz, lider olmak. İnovasyon, sürdürülebilirlik ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak, sektörde büyümek ve geleceği şekillendirmek


Misyonumuz

Misyonumuz, müşterilerimize özelleştirilmiş çözümler sunarak, inşaat sektöründe lider bir işletme olmaktır. Kalite, dürüstlük ve müşteri memnuniyeti bizim için her zaman önceliklidir ve bu değerleri her projede yansıtmaya özen gösteriyoruz.